понеділок, 16 листопада 2020 р.

Організація харчування дітей

 

 Організація харчування дітей


Організація освітнього процесу  направлена на створення найбільш сприятливих умов перебування дітей в навчальному закладі, тому питання організації харчування дітей сьогодні залишається одним із найактуальніших.

З метою організації якісного та повноцінного харчування учнів навчального закладу, допомоги соціально незахищеним категоріям дітей у навчальному закладі, роботу організовано наступним чином:

забезпечено належну організацію та якісне надання послуг з харчування учнів;

організовано контроль за якісною роботою харчоблоку, його утриманням та забезпеченням необхідним обладнанням, інвентарем та посудом;

забезпечено організацію повноцінного та якісного харчування учнів відповідно до затверджених норм харчування;

організовано харчування учнів навчального закладу відповідно до графіка роботи шкільної їдальні;

забезпечено чітку організацію чергування педагогічних працівників у шкільній їдальні відповідно до графіка чергування;

забезпечено скоординовану діяльність сестри медичної, працівників навчального закладу та харчоблоку щодо контролю за харчуванням дітей, бракеражу готової продукції, контролю за дотриманням учнями закладу правил особистої гігієни перед та під час вживання їжі, контролю за станом обідньої зали.

Організація харчування здійснюється згідно Державних санітарних правил та норм. Шкільна їдальня знаходиться в приміщенні школи, забезпечена всім необхідним інвентарем, миючими та дезінфікуючими засобами, забезпечена проточною холодною та гарячою водою.

Наше смачне грудневе меню!

                                                 Немає коментарів:

Дописати коментар