пʼятниця, 21 жовтня 2022 р.

Громадівська дитяча еколого-патріотична гри «Звитяги патріотів імені Героя України Володимира Гарматія»

 

https://www.facebook.com/groups/sobornezosh/permalink/5450798475010869/


Соборненська гімназія імені Володимира Гарматія , за підтримки Відділ освіти Байковецької сільської ради

ініціювала проведення щорічної громадівської дитячої еколого-патріотичної гри «Звитяги патріотів імені Героя України Володимира Гарматія». 18 жовтня у гімназію прибули команди Ангелівської ЗОШ І-ІІІст., Романовоселівського НВК для участі у грі.
«Звитяги патріотів імені Героя України Володимира Гарматія»проводилися з метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання.
Основними завданнями гри є формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей, готовності до активної громадянської позиції та екологічної діяльності; розвиток пізнавального інтересу, логічного мислення; вшанування пам’яті та прославлення Героїв України, виховання громадянина, патріота України, бережливого і шанобливого ставлення до традицій українського народу.
Благословення на добру справу присутні отримали від отця Івана Гавліча. З вітальним словом до юних патріотів звернулася головний спеціаліст сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Байковецької сільської ради Тетяна Володимирівна Лазар. Гостинно зустріла звитяжців директор Соборненської гімназї імені Володимира Гарматія Єжижанська Лариса Вікторівна. Педагог- організатор Волошин Оксана Степанівна провела майстер-клас із виготовлення патріотичного кошика для вшанування пам»яті відомих постатей, відзначення свят. У світлиці учасники гри переглянули фільм про Володимира Гарматія, екскурсоводи Петрів Марія та Кузьмяк Юрій ознайомили присутніх із біографією Володимира Гарматія. Веселими, кмітливими, творчими, співучими, спритними, мужніми проявили себе учасники команд під час спортивних змагань.Завершилось свято смакуванням печеною картоплею та канапками із салом. Лазар Тетяна Володимирівна відзначила учасників грамотами у різних номінаціях. Кошички із квітами, виготовлені дитячими руками, поїхали у Чернелів - Руський на могили Героїв Володимира Гарматія та Сергія Погара. Діти отримали посівний матеріал та завдання- провести навесні у своїх закладах освіти екологічно-патріотичну акцію «Чорнобривців насіяла мати» . Дякуємо усім за ініціативність, підтримку та активну участь! Разом ми сила! Все буде Україна!

Немає коментарів:

Дописати коментар