Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В  Соборненській гімназії   імені Володимира Гарматія    створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:
* заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.
* виконано поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).
Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.
Відповідно до Стратегії розвитку закладу планується у 2021- 2022 навчальному році облаштування пандусу та туалету для дітей з особливими освітніми потребами у корпусі № 2.

Немає коментарів:

Дописати коментар